Mamy czas do piątku aby wystawić HK na C.

trzy powody dla których warto wystawić HK na C:

 • układ spotkań najbliższej kolejki nie pozostawia złudzeń, spotkanie Tottenham Swansea to jest najlepsze spotkanie aby postawić C.

-sierpień to nie wrzesień

 • 5 spotkań vs Swansea i 3 bramki

dobry powód aby wystawić Eriksena na C:

 • 7 spotkań vs Swansea to 6 bramek i 3 asysty. To jest ulubiony przeciwnika Eriksena.

Poza tym, Kane oddał najwięcej strzałów od początku sezonu 28 Eriksen oddał 15 i to jest 4 wynik sezonu.9 celnych strzałów Kane, to również najlepszy wynik sezonu. 6 celnych strzałów Eriksena to bardzo dobry wynik.

Nie odbieram oczywiście szans na dobry wynik zawodnikom City albo LFC tylko w tych spotkaniach, widzę większe problemy na pkt. Watford jest teraz 4 w tabeli. Może i grał ze słabszymi przeciwnikami ale jednak, 3 CS uzbierał a w takiej lidze jak Premier League nie jest to łatwe zadanie. Gdyby ktoś się decydował, to warto pamiętać że nijaki Kun Aguero na 4 mecze z Watfordem , zdobył 6 bramek. Dwie padły podczas GW38 ostatniego sezonu.

Pewnie dla wielu osób, wybór zawodników LFC na C, będzie jedyną opcją. Tak się ten sezon potoczył, że nie po drodze było nam z Kanem albo z Aguero czy Jesusem. Pomimo wpadki z City, granie zawodników LFC na C to dalej jest dobra decyzja. Dla mnie jednak, jeżeli jest wybór, to lepiej zagrać bezpieczniej. Taki szkopuł jest jeden, Burnely ma taką samą liczbę pkt jak LFC i bardzo dobre mecze na wyjazdach z Chelsea i Spurs. Nie położą się, nie oddadzą pola, wiedzą jak grać z najlepszymi w Premier League. W poprzednim sezonie, pozwolili aby zawodnicy LFC ostrzelali ich bramkę i na nic się to zdało.

Pozostaje niedziela i derby Londynu, Chelsea Arsenal w których to, ponownie możemy zobaczyć podanie od Azpilicuety na głowę Moraty ale to chyba jest trochę za mało aby wystawić tego zawodnika na C? Jest też opcja z Lukaku, który zagra przeciwko swoim kolegom z Evertonu.

GW4 pokazał , że granie „niszowych” kapitanów nie jest najlepszym wyjściem z sytuacji. Trzymajmy nisze w zespołach, czasami nam się odpłacą ale to czasami jest za dużym ryzykiem aby wystawić ich na C. Bardzło długo walczyłem ze sobą aby to Brady był na C a nie Lukaku, co chwila wpadałem na Chicharito na C, jedyna zielona strzałka w podczs GW4 w lidze, gdzie kolega z pierwszego miejsca, wystawił Alonso na C. Za każdym razem, ryzyko które się nie opłaciło. Jest trochę racji w tym, co powiedział Mariusz Fyrstenberg z wyborem C. Lepiej dać się innym wystrzelać…

 • Potrójny kapitan GW37

  W top10k 38,1% użyło TC, pozostali czekają na DGW37 aby kliknąć TC i zacząć atak na z góry…
 • Kapitan GW36

  Pierwsze dwa miejsca zarezerwowana dla dwójki Salah – Kane. Kto będzie poza podium? …
 • Kapitan GW35

  Nie ilość a jakość. Hasło, które już raz przerabialiśmy w tym sezonie. Wtedy nawet taki go…
Load More In KAPITAN

Sprawdź

Wnioski po GW28

Te o mikrusach. …