Zlatan na C, 30 pkt. Sanchez na C 6 pkt. Jak w tej kolejce wygląda pojedynek, Zlatan vs pozostali zawodnicy. Bo wiecie, wraca Costa, wraca Kun. Ja, jestem za tym aby to Ibra był dalej na C, kolega Garret myśli że Costa będzie lepszym C. Kun nas pogodzi?

GW11, Zlatan zagrał za 12 pkt, następnie miał jeden mecz przerwy za kartki i od tego czasu, tylko jeden mecz to 2 pkt. Poza tym, punktuje jak zły. Punktuje tek, że drużyny zombie i ślepo „zakochani” w United wrócili do gry. United zagra mecz u siebie z Boro, Zlatan nie ma konkurencji w drużynie, jest cyborgiem, zawodnikiem który przeszedł swój kryzys w Premier League i wrócił do wysokiej formy. Jak dla mnie, trzeba z tego korzystać.

Costa, mam , odkupiłem, sprawa prosta i oczywista dla mnie. Co różni Costę i Ibrę? Costa tylko raz zdobył 2 gole w jednym meczu, Ibra 3 razy. W mojej ocenie, to jest jedyna przewaga Ibry nad Costa przy wyborze C. Bo możemy sobie spoglądać na liczbę strzałów, siłę obrony przeciwnika a jednak. Coś jest takiego , że to Ibra jest w stanie zdobyć więcej niż jedną bramkę na mecz.

Kun, dzień dobry, przyszedłem wywrócić Wam do góry nogami końcówkę roku. Jeżeli Aguero, to różnica na C w tej koleje, to robi się bardzo ciekawie.Na razie tyle, ja sobie spokojnie poczekam na to co Kun zrobi przeciwko LFC.

Sanchez, najłatwiejszy przeciwnik? Ostatni mecz kolejki. Zawodnik z największą liczbą strzałów z GW18. Kto zaśpi i zostawi go na C, będzie miał emocje do końca 😉 Wybór Sancheza na C, jest również odpowiedzią na pytanie, jak wchodzę w ten nowy rok? Na spokojnie( Ibra/Costa) czy też jadę po bandzie od samego początku. Sytuacja z Sanchezem robi się na tyle zła, że już wyzwaniem jest posiadanie tego zawodnika w składzie a gdzie jeszcze wybór na C?

Jak nie Zlatan, to Pogba, za 9 celnych strzałów w ostatnich 4 spotkaniach. Jak nie Costa, to Hazard, za karne. Jak nie Kun, to kto? KdB? Bo mamy 8 zawodników z jedną bramką w ostatnich 4 meczach, tikitaca twoja mać…Jak nie Sanchez to Walcott( jeżeli Wenger powie że zagra)?

Jak nie oni to Firmino albo Payet albo Siggy.

Sprawdź

FantasyPL.pl X Zapinamypasy.pl

Nasz wywiad w radiu Zapinamypasy.pl …