Powoli wracam do żywych. W niedzielę, kiedy miałem najgorszy stan choroby, kupiłem Ibrę. Od razu dałem mu opaskę i chyba mógłbym spać aż do sylwestra, nie zmieniając nic w składzie?

Kiedy Sanchez jest bez formy( marny gol i 2 asysty w 3 meczach), Costa odpoczywa, Hazard może zagra a może nie zagra. Do tego, jego forma, yyyy. Poszła sobie gdzieś, się zagubiła i nie może trafić do domu. Kane, może to przez ciebie się rozchorowałem? Moje ciało nie było w stanie znieść tego co opierdalasz w te dwie kolejki? Zlatan, wygląda jak rycerz w lśniącej zbroi. Bramki wpadają, forma jest. Czego chcieć więcej?

Oczywiście, jak zawsze , mamy zawodników LFC. Na dziś, to chyba Mane jest tym zawodnikiem, który ma uratować ten zespół pod nieobecność Coutinho.

Cały czas mnie odrzuca od liczb, przytoczę Wam dwie liczby. Najwięcej celnych strzałów w ostatnich 4 meczach. Pomocnik: Eriksen 13 celnych strzałów. Napastnik: Kane 7 celnych strzałów, dalej jest Vardy i Rondon. Jeżeli liczby mówią takie rzeczy, to nie ma opcji. Trzeba czerpać z magii świąt. Posłuchać wewnętrznego głosu. Nie ma soboty o 1230. Na spokojnie, w świątecznym nastroju, podejmujemy decyzje do poniedziałku.

Sprawdź

Oczekiwania przed GW36

Ostatnia taka kolejka. …