Nie ma co płakać na rozlanym mlekiem, już jutro wracamy do gry.

Historia poprzedniej kolejki była prosta

W związku z tym, w moim odczuciu nie zmienia się nic. Tzn, nasi ulubieńcy są tak samo dobrym wyborem,  jak  przed GW15. Chyba coraz mniej trzeba spoglądać na liczby a coraz bardziej na nasze przeczucia. Hazard na C był ryzykiem ale jednak jego strata do Sancheza w tej kolejce to tylko 2 pkt. Panowie z Twittera, którzy pisali że robię źle wystawiając Edena na C, mieli rację. Zagrał gorzej niż Sanchez, tylko im pewnie chodziło po głowie coś w stylu 24 pkt do 10 na korzyść Sancheza.

Prawidłowa okazał się jednak teoria kolegi Adriana. Najlepszy zawodnik kolejki, nie gra dobrze w kolejce następnej. I teraz mam kłopot bo wydaje mi się że taki Vardy w dupie ma konwenanse i inne liczby. Pokazał to w poprzednim sezonie a teraz, kiedy Lisy odpoczywają od UCL, wracają do gry o punkty w Premier League. Pewnie nikt z nas już go nie ma ale to jest dobra opcja na C na GW16. Albo Mahrez.

Do tego sprawa oczywista, tak oczywista że….

Kane – mecz u siebie z Hull. 17 bramek straconych na wyjazdach przez Hull. To trzeci najgorszy wynik tego sezonu. Czy potrzebujemy czegoś więcej aby podjąć oczywistą decyzję?

Antonio/Payet – kto wstawi do składu kogoś z tej dwójki, ten pewnie będzie żonglował kapitanem do końca. Bo Burnley to 5 najgorsza defensywa w meczach wyjazdowych. 15 bramek straconych na obcych boiskach. Atonio grał jako napastnik a Payet cały czas potrafi ustrzelić coś ze stałego fragmentu gry.

Poza nimi, stara śpiewka. No może tylko Firmino,  nie jest już taki fajny jak przed GW15 🙂

  • Potrójny kapitan GW37

    W top10k 38,1% użyło TC, pozostali czekają na DGW37 aby kliknąć TC i zacząć atak na z góry…
  • Kapitan GW36

    Pierwsze dwa miejsca zarezerwowana dla dwójki Salah – Kane. Kto będzie poza podium? …
  • Kapitan GW35

    Nie ilość a jakość. Hasło, które już raz przerabialiśmy w tym sezonie. Wtedy nawet taki go…
Load More In KAPITAN

Sprawdź

McDonald’s FIFA World Cup Fantasy – wnioski po 1 rundzie

W pierwszej rundzie pozostały jeszcze dwa spotkania, w tym wielce wyczekiwane starcie Kolu…