U mnie, Kane.

Gdybym go jednak nie zakupił, to myślałbym nad kimś z tej listy.

Aguero – chociaż go sprzedałem, bo wydawało mi się że z Chelsea nie pogra za dużo , to jednak, mecz ten, obejrzę pełny nerwów. Ktoś miły, przypomniał mi dziś jeden fakt. Dwa ostatnie mecz z Chelsea i Aguero, zdobył 4 bramki. Sprawdziłem i jest gorzej niż myślałem. W kwietniu, tego roku, zdobył 3 bramki na wyjeździe. Życie bez Aguero w składzie, nie jest łatwe. Nie znasz dnia ani godziny, kiedy po 90 minutach, będzie zabierał piłkę do domu po końcowym gwizdku.

Austin – tuta szukałbym szansy w słabej obronie Palace. 14 bramek straconych w 4 ostatnich meczach, 26 od początku sezonu. Jeżeli, w jakiś niespodziewany sposób, nie podniosą się z kolan i nie zaczną bronić na poziomie Premier League , to czeka ich kolejny mecz kiedy wpuszczą przynajmniej , 2 bramki.

Defoe – planowany mecz na 2 pkt z Liverpoolem na wyjeździe. Teraz , mecz u siebie z Lisami. Z lisami, którzy nie bronią tak w poprzednim sezonie, nie atakują tak jak w poprzednim sezonie. Wszystkie siły poszły na UCL. Można, spróbować to wykorzystać. Anichebe wrzucę na sondę oczywiście.

Sanchez – na dziś, u mnie na VC. Po tym jak zagrał z Bournemouth, nie może być inaczej. I ponownie , wypada odwołać się do tego co w obronie, pokazuje przeciwnik. 24 bramki stracone od początku sezonu, kto miał obrońce Młotów w tym sezonie, ten wie czym to pachnie. Jak ugrałeś 1 czy 2 pkt, to było święto. Idealne środowisko aby Sanchez ugrał podobną ilość pkt jak w GW13.

Firmino – prawda że będzie kusił na C? Musi, jeżeli zagra przeciwko Bournemouth. To że na wyjeździe, chyba bez różnicy. Odpowiada mi historia która był w dwóch ostatnich GW, Firmino bez punktów , kilku kolegów podłamanych tym faktem, jednak wiem że każda historia ma swój koniec. Firmino weźmie na barki zespół po kontuzji Coutinho i będzie grubo.

Costa – jeżeli Manchester City ma całe 2 CS na swoim koncie , to myślę że tak Costa, ma szansę na bramkę. Czy wystawiłbym go na C? Chcąc poszukać różnic na GW14, Costa jest jedną z lepszych opcji. Bo forma, bo City nie gra tak jak to miało wyglądać.

Kane – kupiłem Harrego i wystawiłem go na C. Może jakiś karny wpadnie? Może obrona Łabędzi utrzyma swój poziom? Może Eriksen czy Alli dograją dobrą piłkę? Poza tym, chyba nic więcej na swoje usprawiedliwienie nie wymyślę. Kane na C.

  • Potrójny kapitan GW37

    W top10k 38,1% użyło TC, pozostali czekają na DGW37 aby kliknąć TC i zacząć atak na z góry…
  • Kapitan GW36

    Pierwsze dwa miejsca zarezerwowana dla dwójki Salah – Kane. Kto będzie poza podium? …
  • Kapitan GW35

    Nie ilość a jakość. Hasło, które już raz przerabialiśmy w tym sezonie. Wtedy nawet taki go…
Load More In KAPITAN

Sprawdź

McDonald’s FIFA World Cup Fantasy – wnioski po 1 rundzie

W pierwszej rundzie pozostały jeszcze dwa spotkania, w tym wielce wyczekiwane starcie Kolu…