0
0

Kolejka na 36 bramek.

Wniosek numer jeden to: więcej odwagi panie autor – Alonso był na wyciągnięcie ręki. A poza tym:

1. Liverpool gromi Watford 6 : 1, i tym samym po jedenastu kolejkach prowadzi tabeli EPL. Fuck Yeah! Firmino bramką i 2 asystami, przynajmniej na jakiś czas, zamyka temat przydatności w składach. Liczby kuca to: 5 strzałów i 3 stworzone szanse. Tyle samo strzelał Coutinho. Niesamowicie skuteczny był Mane: 3 strzały = 2 bramki. Dublowanie pomocników the Reds, przy korzystnym kalendarzu aż do połowy stycznia 2017 i przy największej ilości strzelonych bramek, to jedna z ciekawszych alternatyw dla grubych hitów za Hazarda. Dorzućmy jako różnicę Cana (4.8).

reds

Tylko wróćcie z repów w jednym kawałku:

cout

2. Holebas z 5 żółtą kartą będzie pauzować w następnej kolejce. Szukając różnic rozważyć można Janmaata. Rosnąca wartość 4.8  (Holebas to krzywa w dół) oraz dwa mecze u siebie z Leicester i Stoke City powinny kusić. To również moment, w którym drugą szansę można dać napastnikom Szerszeni.

3. Abel Hernandez i Will Keane wypadną na dłużej. Na szpicy pojawi się Mbokani (5.5) a do składu, z bramką i asystą, powrócił Snodgrass. Wartość grającego jako cam pomocnika Hull City wróciła do wyjściowego 5.5 a jego posiadanie wynosi aktualnie 3.3% , i rośnie. Kalendarz: sunWBA – mid – CP – tot – whu.

4. Mourinho zakwestionował lojalność Shawa i Smallinga, sugerując, że obaj obrońcy pod pozorami urazów migają się od gry. Wyjaśniła się również tajemnica strzeleckiej impotencji Ibrahimovica – król czekał na właściwy moment.

ibra

ht

Poza tym, dzięki 5 żółtej kartce Zlatan za dwa tygodnie godnie odpocznie.

5. Southampton dość nieoczekiwanie przegrywa na wyjeździe z Hull City. Porównajmy liczby Austina i Redmonda:

GW8 – GW11

sou

2 bramki z 3 Austina padły z rzutów karnych; 1 po 18 strzałach to wynik średnio satysfakcjonujący ale równocześnie wystarczający aby trzymać dalej.

6. Janusz z Pobiedzisk pyta: czy warto dłużej trzymać Benteke? 4 ostatnie kolejki to 16 strzałów z pola karnego, z czego 6 celnych i tylko 1 bramka z karnego. Kalendarz: MCI – swa – SOU – hull i prędzej czy później któraś z tysięcy wrzutek wyląduję na głowie Bestii, a chwilę później w bramce. Zwłaszcza przy defensywnie MCI, Swansea lub Hull City.

7. Czy Conte odbudował Pedro? Podstawowym problemem pomocnika Chelsea są dalej minuty: GW8: 67 minut; GW9: 70 minut; GW10: 77 minut i GW11: 70 minut. Z drugiej strony w trakcie 5 ostatnich kolejek, w ograniczonym przedziale czasowym, strzelił 2 bramki i zaliczył 3 asysty. Wszystko przy wartości 7.2 i 1.5 % posiadaniu.

8. Jedną z niespodzianek GW11 jest wyjazdowe zwycięstwo WBA nad drużyną mistrza Anglii. Zmęczone Leicester, pierwszy raz w sezonie, przegrało na własnym stadionie – na koncie mają już łącznie 5 porażek. Vardy zaczął ponownie z ławki. Mahrez oddał tylko 1 strzał a cały zespół tylko 5! Tarczownicy Pulisa strzelali 11 razy tworząc 7 szans. Tyle samo szans tworzy co mecz Payet, ale to i tak więcej niż WBA w ubiegłym sezonie. Gdyby Gruwwa poczekał cierpliwie to świętował by wczoraj pierwszą w sezonie bramkę Phillipsa (wartość 5.1 i 0.1% posiadanie). Nisza nisz następne spotkania rozegra z BUR – hul – WAT. Obrońca w FPL Brunt (4.9) wystawiany jest przez Pulisa w pomocy. Archiwalne przekazy sugerują potencjał i sfg.

9. Posiadany przez 3.3% menedżerów Siggy regularnie punktuje. 21 punktów w trakcie 4 ostatnich kolejek to przyzwoicie jak na 3-4 slot pomocy ale jednocześnie 7.2 to wciąż dużo jak na zawodnika ze strzałem co 31 minut i konwersją 8.3%. Mało w tym wszystkim jest strzałów z pola karnego: tylko 3 w trakcie 4 ostatnich kolejek. Na plus to stałe fragmenty gry (np. 19 wykonanych rzutów rożnych) i 10 stworzonych szans.

siggy

10. Nieśmiało ruszyła sprzedaż Lukaku. Rozumiem, że tylko 1 celny strzał Evertonu w spotkaniu z Chelsea może niepokoić, ale zaraz po repach grają u siebie ze Swansea.

11. Tylko 4.4 kosztuje boczny obrońca Boro – Friend. 3.8 cierpliwych posiadaczy w trakcie 4 ostatnich kolejek zarobiło dzięki niemu 24 punkty. W tym samym okresie Mustafi ugrał 10 punktów, Koscielny 12, Walker 13 a Clyne 14.

12. Aguero vs MID strzelał 8 razy; KDB stworzył aż 6 szans a Stones czyste konto stracił w doliczonym czasie. W którymś momencie dwucyfrówkę da De Bruyne ale przy tylko 4 próbach strzałów, z dwóch ost kolejek, to wciąż ekskluzywna różnica z drugiego planu. Gundogan w sobotę oddał 3 niecelne strzały (1 z pola karnego) – na pewno był aktywniejszy niż konkurencyjny slot: Allen – tylko 1 strzał vs WHU.