Home FLASH Krótko o przerwie reprezentacyjnej przed GW8: 2/4

Krótko o przerwie reprezentacyjnej przed GW8: 2/4

0
0

Jedziemy dalej.

Następna garść newsów z repów:

• Bellerin trenuje z hiszpańską młodzieżówką. Long w szerokiej kadrze na mecz z Mołdawią.
  • Francja czterema bramkami bije Bułgarię. Wśród strzelców m.in. Payet. Sagna najpierw zafundował przeciwnikom karnego, potem przy golu Gameiro zaliczył fajną asystę a minutę później opuścił boisko z zerwanym ścięgnem podkolanowym.
  • Holandia wygrywa 4 : 1 z Białorusią. Jedną z bramek zdobył Janssen. W poniedziałek pojedynek z Francuzami.
  • Węgry przegrywają u siebie ze Szwajcarią 2 : 3. Z asystą Valon Behrami.
  • Wyspy Owcze wygrywają na wyjeździe z Łotwą!
  • Portugalia 6 : 0 z Andorą. Asysta Fonte przy czwartej bramce Ronaldo.
  • Belgia wygrywa z Bośnią i Hercegowiną 4 : 0. Bramki zdobywają m.in. Hazard, Lukaku i Aldi. Jordan Lukaku kończy mecz z kontuzją, Romelu Lukaku z urazem uda. Skany i badania w poniedziałek.
  • Niemcy 3 : 0 z Czechami. Asysta Ozila przy jednej z dwóch bramek Mullera.

Tymczasem w sezonie 2016/2017, na niemieckiej ławce, ubieramy się tak:

curb_4zweaaistf

• Steven Davis wśród strzelców bramek Północnej Irlandii w meczu z San Marino. Mowa o karnym.
  • Dobre spotkanie w przegranym z Polską spotkaniu rozegrał Fischer. Eriksen YC. Kontuzjowany Milik w tym roku już nie zagra.
  • Po bardzo słabym meczu Anglicy wygrywają z Maltą 2 : 0. Bramki zdobyli Sturridge (asysta Henderson) i Alli. Ryan Bertrand kontuzja w 19 minucie. A na Wyspach i tak gadają teraz wyłącznie o podatkach Rooneya, i o tym jak go wczoraj zrobił maltański hydraulik:

• Szkocja tylko remisuje 1 : 1 z Litwą. Bramka w ostatnich minutach by James McArthur.