Home FLASH Krótko o przerwie reprezentacyjnej przed GW8: 1/4

Krótko o przerwie reprezentacyjnej przed GW8: 1/4

0
0

Nagrywamy podcast od poniedziałku i dalej jesteśmy na etapie przekładania terminów. Dzieci płaczą, żony buntują, wirusy swawolą po organizmie a wolny wieczór ma wagę św. Gralla. W ramach rekompensaty proponuję krótki i nudny raport dotyczący postawy naszych grajków na arenie międzynarodowej.

Już ten wstęp był za długi zatem się streszczam:

• Bellerin, w barwach drużyny U21, notuje asystę a Hiszpanie pewnie wygrywają z San Marino 3 : 0  i walczą dalej aby zagrać w przyszłym roku, w Polsce.
  • Spotkanie Austrii z Walią kończy się remisem 2 : 2. Dwa gole strzela Arnautovic; jednego Joe Allen, który nie ukończył spotkania. Opuści mecz z Gruzją a wstępne raporty sugerują 2-3 tygodnie przerwy. Samobója wbił Wimmer po strzale Chestera. Pochwały za powstrzymanie Austriaków zebrał Hennessey.
  • Irlandia pokonuje Gruzję po rajdzie i bramce Colemana. Long boisko opuścił kulejąc – występ z Mołdawią stoi pod znakiem zapytania.
  • Mołdawia przegrała u siebie z Serbią 0 : 3. Ivan gol; Tadic gol i 2 asysty.
  • Włochy – Hiszpania 1:1. Diego Costa żółta kartka i 67 minut gry.
  • Islandia wygrywa 3 : 2 z Finlandią. Gylfi Sigurdsson asysta przy bramce Finnbogasona oraz przestrzelony karny.
  • Ekwador wygrywa 3 : 0 z Chile. Gola i asystę zdobywa Antonio Valencia. Enner Valencia opuścił spotkanie na noszach – co po fakcie okazało się żenującą symulką i ucieczką przed policją (więcej w komentarzach). Alexis Sanchez grał 75 minut.
  • Reprezentacja Kataru przegrywa z Południową Koreą. HMS gol i asysta.
  • Brazylia bije 5 : 0 Boliwię. Coutinho gol. Firmino gol po asyście z rzutu rożnego Coutinho.
  • Argentyna remisuje 2 : 2 z Peru. Bramka m.in. Funesa Mori. Aguero zagrał 70 minut.