ilkay

1. Nową i konkretną opcją w FPL będzie Ilkay Gundogan. Manchester City potwierdził wart 20 milionów funtów transfer niemieckiego pomocnika Borussia Dortmund. Przeglądając historię kontuzji można z góry założyć, że z Silvą i Kompanym wymienią niejedną dykteryjkę z klinik rehabilitacyjnych.

Ilkay-Gundogan-600x339

2. Hugo Lloris odrzucił ofertę nowego kontraktu, a że mowa tu o bajońskich zarobkach można śmiało zaryzykować hipotezą o rychłej wyprowadzce z Londynu.

3. I jeszcze o bramkarzach. Wraca temat transferu DDG: nowy pomysł księgowych Realu Madryt to wykup Hiszpana i roczne wypożyczenie do Manchesteru United.

4. Amerykańscy biznesmani Jason Levien i Steve Kaplan przejęli Swansea. Negocjacje trwały 12 miesięcy a obie strony zapowiadają nową erę Łabędzi.

5. Po 29 latach Ryan Giggs opuszcza Manchester United. Ambicje Giggsa kolidowały z planami Mourinho, który co prawda zaproponował mu miejsce w sztabie ale jako głównego asystenta sprowadził na Old Trafford zaufanego Rui Farię. Wraz z Mourinho, na nowej liście płac wylądują: Silvinho Louro jako trener bramkarzy i wieloletni współpracownik Jose: Carlos Lalin.

6. Aston Villa przejmie duet Roberto Di Matteo i Steve Clarke. Do zobaczenia za rok na bankiecie.

7. AC Milan odrzucił wartą 15 baniek ofertę WHU dot. napastnika Carlosa Bacca. Wcześniej francuski Lyon wybił z głowy Młotom pomysł sprowadzenia do Londynu Alexandra Lacazette. A była mowa o sumie 31 milionów.

Pierwszy sezon poza TOP10k. Czas na rewanż!