Leroy-Sane-467575-620x330

1. 20 letni, nominalnie lewy pomocnik, Leroy Sane jedną nogą w szatni Guardioli. Od zdjęcia z koszulką MCI dzielą go wyłącznie testy medyczne. Dla Schalke, w 57 spotkaniach, trafiał do siatki 13 razy i zaliczył 8 asyst. Mówimy o kwocie rzędu 37 milionów funtów (plus bonusy), która jak mnie pamięć nie myli przebija transfer Ozila. Wg wyspiarskiej prasy, aktualnie pewni miejsca w składzie są wyłącznie Hart, Aguero i KDB.

2. Alex McCarthy i Jeremy Pied dołączyli do Southampton. McCarthy wyląduje jako rezerwowy bramkarz na ławce – ciekawiej będzie z Piedem, który w OGC Nice dla Puela grał na pozycji prawego obrońcy a u Świętych rywalizować będzie o miejsce z Cedriciem i Cuco Martina.

3. Kapitan Swansea, Williams coraz bliżej Evertonu. Transfer opiewa na kwotę 10 baniek i wg Guardiana jest już niemal klepnięty. Wyceniony w FPL na 5.0 w naszych składach będzie realną konkurencją dla Bainesa 5.5 i Colemana 5.5. Pół miliona różnicy piechotą nie chodzi, do tego gość przyciąga bapsy jak magnes.

4. Steven Berghuis został wypożyczony do Feyenoordu. End of story.

5. Jedna z ciekawszych i zarazem niszowych różnic FPL: Mohamed Diame zmienia sztandar Hull City na Newcastle. Sroki aktywowały wartą 4.5 miliona klauzulę a transfer ogłoszą prawdopodobnie dzisiaj.

6. Wypożyczony z Chelsea do Schalke Baba Rahman trenuje już z nowym zespołem.

7. Norwich odrzuciło wartą 3 miliony ofertę WHU za Olssona.

8. Prawdopodobnie w tym tygodniu Leicester oficjalnie potwierdzi transfer Kapustki. 7.5 miliona funtów, mniej więcej tyle dzięki  EURO 2016 zarobi na nim Cracovia.

NnXhAh58QUGsTo2dZJz6_kaput