negredo

1. Trwa zacięta walka o wasz trzeci slot w linii ataku bo w szranki i konkury staje niesławny Negredo, który zameldował się na pokładzie Middlesbrough. Hiszpański napastnik w sezonie 2013/2014 dla MCI trafiał do siatki 23 razy a dla Valencii w dwóch ostatnich sezonach 18 razy. Jest zatem nowa konkret opcja. Boro kombinuje też z transferem ściągnęło również Gastona Ramireza z Southampton; natomiast ostatecznie upadł pomysł zamustrowania Subotica, który oblał egzamin z wuefu.

2. Brice Dja Djedje nowym obrońcą Watford. 25 latek wcześniej grał dla Marseille i po Jerome Sinclair, Christianie Kabasele, Isaacu Successie i Juanie Camilo Zuniga jest piątym nabytkiem Szerszeni. Na oko pierwszy skład.

3. Shane Long właśnie klepnął nowy kontrakt ze Świętymi. Wzajemne powinności obowiązują do roku 2020.

4. Kolekcja pomocników Kloppa powiększy się o Wijnalduma. Pomocnik Newcastle przenosi się na Anfield za sumę 25 baniek co oznacza jakieś 9 milionów funtów zysku Srok. Licząc Grujca lista pomocników Liverpoolu w FPL powinna liczyć 15 nazwisk. Blisko klubu jest lewy obrońca Aston Villi Jordan Amavi.

5. Guardiola już na ostro flirtuje z Leroyem Sane a tymczasem ploty donoszą, że potajemnie chciał się układać z Bellerinem. Kanonierzy skarżą się prasie a sami zainteresowani milczą jak grób.

6. Mourinho wypowiedział się na temat przyszłości, łączonego z Evertonem, Maty: mam dla niego miejsce w składzie, musi je tylko wywalczyć.

7. A skoro mowa o Evertonie to na stole księgowych Swansea leży warta 25 milionów oferta za Gylfiego Sigurdssona. Biorąc pod uwagę przejęcie Łabędzi przez amerykańskie konsorcjum Leviena i Kaplana zgoda na transfer jest w miarę prawdopodobna.

8. A na Instagramie marokańska sprzątaczka Nawal el Eddine al Kharim zapodała prosto z łazienki Pogby zdjęcie plakatu Rooneya. To kolejny trop, po rewelacjach fryzjera oraz manikiurzystki, w niekończącej się mydlanej operze na linii Juventus – Manchester United.

Load More In FLASH

Sprawdź

McDonald’s FIFA World Cup Fantasy – wnioski po 1 rundzie

W pierwszej rundzie pozostały jeszcze dwa spotkania, w tym wielce wyczekiwane starcie Kolu…