To już w tym tygodniu, może dziś? może jutro? Teraz, do pierwszej kawy nasz flash wakacyjny, czyli wszystko to co już przeczytaliście gdzie indziej!

1. Kante + Conte = obrońca Chelsea w mojej drużynie. Bardzo prawdopodobne, że będzie też w Twojej. Conte powoduje że piłkarze Chelsea zaczną ryć boisko a Kante w pomocy spowoduje że Courtois będzie miał najmniej puszczonych bramek w Premier League.

Słowo od Conte po przegranym sparingu:

Ja też czekam, 7,5 mln za Cuadrado?

2. Manchester United odnosi pierwsze zwycięstwo pod wodza Mourinho. Najważniejsza informacja z tego spotkania? Luke Shaw wrócił do piłki, Mata zaczyna mecz na ławce, Mkhitaryan pokazał się z dobrej strony. Jedno z ważnych pytań na które odpowiedź poznamy niebawem, Blind będzie obrońcą w tym sezonie FPL?

3. Diafra Sakho nie poleciał na zgrupowanie do Austrii. Nie wiem czy podarł bilet na oczach Billica? Czy odbyła się jakaś inna scena, czy po prostu napisał sms? nie jadę, pocałujcie mnie w dupę, odchodzę z klubu?

4. Juan Camilo Zuniga na sezon wypożyczony do Watfordu. Gdyby komuś dzwoniło ale nie wiedziałby gdzie. Tak to on wjechał w plecy Neymara na WC w Brazylii. Po tym wejściu, Neymar opuścił boisko i musiał zrobić sobie przerwę od grania.

neymar

Od sezonu 12/13, kiedy zagrał 32 spotkania i zaliczył 6 asysty grając w Napoli, nic więcej nie pokazał. Nie mógł bo prawie nie wybiegał na boisko w Neapolu. Jednak, warto mieć go w pamięci, Watford kolejny sparing gra w ustawieniu 3-5-2 a Zuniga, będzie grał w pomocy, na skrzydle a nam będzie punktował jako obrońca

5. Ibe przechodzi do Bournemouth. Wszyscy zadowoleni? Ibe będzie mógł trochę więcej pograć, Bournemouth zyskało młodego, perspektywicznego gracza, Liverpool zarobił swoje, Ibe zagrał by kilka spotkań w FACUP i tyle. My może właśnie dostaliśmy naszego 5 pomocnika, taniego pomocnika?

6. Giaccherini opuszcza wyspy i wraca do Włoch. Konkretnie do Napoli. Podobno cena jaką zapłaciło Napoli to 2 mln funtów.  Tak, reprezentant Italii, kosztuje 2 mln funtów, widać bardzo chcieli się go pozbyć z Sunderlandu.

7. Ranieri zapowiada walkę o utrzymanie w tym sezonie, cel? 40 punktów. Za chwile, Mahrez przyniesie do kasy klubu, kilka grubych baniek i walka o utrzymanie w Premier League, stanie się faktem.

8. W tym tygodniu oczkuję na kilka ciekawych wieści transferowych z Middlesbrough, pierwszy z lewej już jest. Teraz kolej na 3 pozostałych.

boro transfery

9. Ings strzelił bramkę w kolejnym spotkaniu,

 

to będzie podstawowy napastnik tego klubu w nowym sezonie? Stu zaraz wypadnie przez kontuzję, Benteke, po kilku nie powodzeniach, zamknie się w sobie i zmieni klub w styczniu. Zostaje Ings?

10. Możesz wcisnąć F5 na tej stronie http://fantasy.premierleague.com/ i sprawdzić czy zaczynamy zabawę.