Vincent Janssen

1. Vincent Janssen na testach medycznych w Tottenhamie. Holenderski AZ Alkmaar dogadał się wreszcie z Totkami i ostatecznie stanęło na sumie 18.9 mln funtów. Fajnie byłoby pomarzyć o budżetowym napastniku Janssenie i Harrym w ataku ale prawdopodobnie skończy się na ławce.

2. Allan McGregor i Alex Bruce kontuzjowani na ok. 4-6 miesięcy. Opuszczą zatem cały okres przygotowawczy Hull oraz pierwsze kolejki. Jakupovic w cenie 4.0 będzie mega okazją.

3. Testy wydolnościowe przejdzie również dzisiaj pomocnik Bayernu Monachium – Pierre-Emile Hojbjerg. Kierunek Southampton. 2o latek ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Schalke a transfer wyceniany jest na 13 baniek.

4. Egipcjanin Ramadan Sobhi coraz bliżej Stoke City. 19 letni pomocnik Al Alhy kosztować ma 2.5 miliona a po wystawieniu faktury VAT sezon spędzi na wypożyczeniu.

5. Mamadou Sakho uniewinniony przez UEFA. Brał ale się nie zaciągał. W temacie straconego EURO 2016 i finału LE władze mówią: sorry, taki mamy klimat. Następny obrońca the Reds, Skrtel blisko Fenerbahce.

6. Middlesbrough: rozpoczęli wysokim A z RvP, dzisiaj mówi się już o zainteresowaniu Negredo.

7. 15 milionów funtów zapłacił Bournemouth za Jordona Ibe. Pomocnik Liverpoolu powinien uzupełnić dziurę w pomocy po niespodziewanym odejściu do Srok Ritchiego.

Load More In FLASH

Sprawdź

Ankieta

Kolega Norbert, ma prośbę o wypełnienie ankiety o FPL. Na szali stoi kwestia spokojnych wa…