Kac po GW12 trwa w najlepsze. W moim wypadku, kac oznacza że nie jestem w stanie oglądać swojej drużyny. Za to z chęcią, wyliczam sobie gości którzy odmieniliby trochę mój nastrój gdybym ich miał w składzie. Zielone strzałki widzę, gdzieś tam bardzo daleko…

 

David Luiz -wszyscy tylko ten Alonso i Alonso a ja czekam spokojnie jak David Luiz zrobi coś takiego

jego cena odstrasza, zapewne dlatego, % posiadania (2.3%) jest tak znikomy. Jeżeli zapunktuje coś więcej niż CS, to kolejka może być bardzo udana.

Brunt –  w fpl obrońca a na boisku gra w pomocy, wykonuje rożne, oddaje strzały. 0.2% , w tym niżej podpisany. To jest zawodnik który ma potencjał aby być jedną z ciekawszych różnic w najbliższych kolejkach.

Siggy – sentyment mam do tego gościa. W poprzednim sezonie, zakupiłem go o dwie kolejki za szybko…a dziś, wydaje mi się że to jest odpowiedni moment aby kupić. 3.5 % posiadania i tylko 7.2 mln. Jeden ciężki mecz do GW21 ale że to wyjazd na Tottenham, tam gdzie się na nim nie poznali, to…nie musi się tak źle skończyć.

Phillips – mówiłem, pisałem i w końcu, kiedy nie jeden wysyłał mnie do lekarza po leki na głowę. Matt Phillips pokazuje na co go stać, byłem jednym z tych 9k graczy na GW1 którzy wiedzieli że coś w tym chłopaku jest. Że ma potencjał, że liczby nie kłamią. Szkoda, że przeliczyliśmy się o jakieś 10 kolejek. Dziś, 1% posiadania, dobry kalendarz, dobra forma, niska cena.

Kane bo nie wpiszę Costa. bo Kane w formie robi bardzo dużą różnicę. 6.6% posiadania, w tym jeden kolega z którym spotkam się w grupie pucharu bloga. To nie będzie przyjemne dla mnie spotkanie a dla wszystkich bez Kane w składzie, GW 14, 16 i 17 to będzie coś niezapomnianego.

Giroud – potrzebuje tylko jednego aby wstawić Giroud do składu. Konferencji prasowej, na której Wenger opowie historię o tym , że to teraz Giroud będzie grał w pierwszym składzie. Przypomnę tylko że w ostatniej kolejce FPL, Arsenal z jednym strzałem na bramkę United, niczym Burnley. Ja nie wiem na co czeka Wenger, wiem jak grał Giroud w poprzednich sezonach i jak gra kiedy dostaje te marne ochłapy na boisku.

A dlaczego strzelał karnego z PSG? Wenger miał go na C w UCL?

Anichebe Zawodnik który pozwoli spełnić większość marzeń o FPL. 4.6 mln…jako 3 napastnik, który będzie się rotował z 5 pomocnikiem. Fajnie można to sobie ułożyć wszystko.

 

Sprawdź

FantasyPL.pl X Zapinamypasy.pl

Nasz wywiad w radiu Zapinamypasy.pl …