Niszowy wybór – GW3

0
0

Trójka poza radarem.

Ostatnie wyniki trójki : Buendia – 2punkty,McGinn – 2 punkty, Lacazette – 8 punktów.

Heung-Min Son – 9.5. Posiadanie 1.2%

Zawodnik Tottenhamu wraca z zawieszenia i zmierzy się ze słabo wyglądającym w 2 pierwszych kolejkach Newcastle. Lider zespołu Pochettino zeszłego sezonu zakończył go z dorobkiem 12 goli i 8 asyst. Drugi najniebezpieczniejszy Koreańczyk na świecie w okresie przedsezonowym zdobył jedną asystę i kilka razy był blisko gola. Son po głupiej czerwonej kartce z Bournemouth powinien dobrze wejść w sezon przeciwko drużynie,której Teemu Pukki ustrzelił hat-tricka.

Mason Mount – 6.0. Posiadanie 2.5%

Ostatnio znalazł się poza podium tym razem po golu i dobrym występie przeciwko Leicester zasłużył na czołową trójkę. Pupil Franka Lamparda zmierzy się w następnej kolejce przeciwko „Kanarkom” na wyjeździe. W dwóch pierwszych meczach zagrał 2×90 minut i wydaje się być pewniakiem w składzie Chelsea.

źródło:sofascore.com

Leandro Trossard – 6.0. Posiadanie 0.7%

Nowy nabytek „Mew” w 1 kolejce nie zagrał ani jednej minuty,lecz już w drugim spotkaniu,w którym pojawił się od początku zanotował bramkę. Reprezentant Belgii w 3 kolejce zagra z drużyną Southampton,która w ciągu 2 kolejek straciła aż 5 bramek. Trossard w zeszłym sezonie w Belgii strzelił 11 goli zaliczając przy tym 3 asysty w klubie Genk. 24-letni zawodnik po zagraniu jednego meczu w Premier League ma już większą ilość goli niż Alireza „irański Messi”Jahanbakhsh (: .