W końcu, skończyły się podwójne kolejki. Teraz już tylko proste wybory przed nami, wybór kapitana w nadchodzącej kolejce jest taki prostym wyborem. Przecież nie ma Martiala albo Payeta więc nie będą nam zajmowali głowy. Będziemy mogli skupić się na tych najlepszych zawodnikach w grze.

Jest taki Aguero albo Kevin De Bruyne vs Stoke. Idealni kandydaci na to aby wystawić ich na C ale są przynajmniej dwie opcje które mogą , chociaż nie muszą , odstraszyć od tego wyboru. Po pierwsze, nasza ulubiona godzina czyli 1345 w sobotę. Coś w tym jest że kapitan o tej godzinie się nie sprawdza, pewnie nikt nie robił jakiś badań na ten temat ( nawet kolega JW). Jednak, pod skórą czujemy że to nie jest to i cały potencjał poszedł w pizdu! Powoływanie się na liczby w wypadku tej dwójki chyba nie ma sensu, szczególnie jeżeli chodzi o Aguero. Po drugie, mamy mecz w UCL, to pewnie będzie siedziało w głowie piłkarzy City w sobotnie popołudnie. Tylko, patrząc na to co robi Aguero, kto by się tym przejmował???

Jeżeli komuś mało różnic w ostatnim czasie to Southampton z Aston Villą to jest ten strzał. Mało amatorów będzie aby wystawić Mane albo Pelle na C więc tak tylko, żeby wiedzieli że powoli wracają na radary i dobry występ w tym spotkaniu spowoduję kilka transferów do naszych drużyn.

Równie dobrą różnica jest ekipa Chelsea, tylko tutaj różnica w tabeli pomiędzy nimi a Bournemouth wynosi tylko 3 pkt więc można się zdziwić wystawiając Costę albo Williana na C. Dobra, nie będzie takich gości, no może 0.2%.

Po tym co zrobił Klopp z Bournemotuh nie wiadomo czego spodziewać się w tej kolejce. Jego cel jest prosty, wygrać Ligę Europy, to znaczy że możemy zobaczyć rezerwy The Reds z Newcastle. To oczywiście powoduje że Mitrovic na C 🙂 a tak na poważnie, chyba można sobie odpuścić zawodników z Liverpoolu.

Z Arsenalu chyba się większość z Nas już się wyleczyła. Oczywiście, Sanchez i spółka do czwartku będą nam siedzieć w głowie i nawet jest jakaś szansa że Nas zaskoczą pozytywnie. Jednak, z Crystal Palace rozczarowali, same chęci Sancheza to trochę za mało na Premier League. Pewnie wygrają swój mecz z Sunderlandem, niemniej, to nie jest mecz na C dla mnie.

Mahrez? Ktoś go jeszcze ma? 63.9% graczy cały czas oczekuje co kolejkę że nabije punktów. Więc teraz, pod nieobecność Vardyego, może to zrobić.

Na koniec, chyba najtrudniejszy wybór w tej kolejce. Kane czy Alli na C? Jeżeli w przypadku duetu City, wybór wydaje się prosty , to w przypadku tej dwójki Spurs, już tak prosto nie jest. Alli cały czas zaskakuje, właściwie nie wiem czy to nie on jest największym wygranym tego sezonu w Premier League i naszego skromnego FPL. Ze Stoke, zniszczył system. 8 strzałów, 2 bramki, to jest dobry , niszowy wybór na C w tej kolejce. Generalnie, zawodnicy Spurs mają jeden cel do końca sezonu i to jest ich największa przewaga na pozostałymi zawodnikami. Nic ich nie rozprasza, europejskie puchary czy puchar Anglii. Tylko walka o tytuł, patrząc na kalendarz i formę TOT/LEI , to co jeszcze niedawno wydawało się nierealne, jest coraz bliżej…

Właśnie siedzę i knuję o #FPL. szukam drugiego, lepszego Odemwingie #dziwneprzeczucie4ever