Krótki wpis o repach

0
0

Część pierwsza.

Mądry menedżer przerwę reprezentacyjną traktuje priorytetowo. To czas realizacji oczekiwań rodziny, drugiej połówki; to również dobry moment aby złożyć LEGO albo nakarmić złote rybki. Roztropny gracz i tak śledzi repy sprawdzając wyniki i ewentualne kontuzje. Ewentualnie może to olać, iść do kina na Arrival a potem sprawdzić bloga.

10 listopada 2016

Kolumbia remisuje 0 : 0 z Chile. Sanchez spotkanie opuścił, ale trenuje i będzie w składzie na mecz z Paragwajem Urugwajem. Poza drużyną jest kontuzjowany Claudio Bravo.

Brazylia pewnie bije 3 : 0 Argentynę. Wśród strzelców bramek m.in. Coutinho, który strzelił kosmiczną bramkę i  zagrał 84 minuty. Kuc pojawił się w 80 minucie.

Holandia w meczu towarzyskim zremisowała 1 : 1 z Belgią. Liczni zawodnicy EPL przeżyli.

11 listopada 2016

Gerard Deulofeu strzela bramkę dla hiszpańskiej U21. Wcześniej wypadł kontuzjowany Bellerin, Wstępne raporty sugerują 4 tygodnie przerwy.

Dla angielskiej U21 w zwycięskim spotkaniu z Włochami strzelali: Stephens, Gray i Baker. Dobre spotkanie rozegrał Redmond.

Francja wygrywa 2 : 1 ze Szwecją. Bramki zdobyli Payet i Pogba (po asyście Payeta).

King zdobył gola dla Norwegi w przegranym 2 : 1 spotkaniu z Czechami. Diomande grał 61 minut.

Niemcy gromią 0 : 8 San Marino. Akcent EPL to Ilkay Gündogan z asystą.

Dania wygrywa 4 : 1 z Kazachstanem. Christian Eriksen 2 gole, w tym 1 z karnego.

W prestiżowej kopaninie Anglicy biją Szkotów 3 : 0. Walker i Rose asystowali Lallanie i Sturridge’owi. Trzecią bramkę wbił Cahill po rożnym Rooneya. Tym razem bez fatalities.

Północna Irlandia wygrywa pewnie 4 : 0 z Azerbejdżanem. Przy 3 bramkach mieli udział zawodnicy Pulisa: McAuley gol, Brunt po asyście Evansa i wcześniej asysta Brunta.  Dorzucając trzy grosze do dyskusji: uważam, że po powrocie Chadliego Brunt zostanie w XI Pulisa.

12 listopada 2016

Irlandia wygrywa niespodziewanie na wyjeździe z Austrią. Punktuje pomocnik WBA – James McClean. Glenn Whelan zszedł w 24 minucie z kontuzją.

Walia remisuje 1 : 1 z Serbią. Tadica czeka operacja złamanego nosa.

Macedonia przegrywa 0 : 4 z Hiszpanią. Punktowali m.in. Silva z asystą i Monreal z bramką.

Nigeria z Algierią 3 : 1. Dwie bramki Moses i jedna Mikel.

Ponadto: Poobijany po spotkaniu z Holandią Hazard zagra dzisiaj z Estonią. Na boisko nie wyjdzie natomiast Kompany. Rondon poza kadrą, ale wewnętrzne źródła sugerują gotowość na mecz z Burnley. Podobnie wygląda to z Chadlim. Smalling wraca do XI w połowie grudnia. Wciąż niewiele wiemy o urazie pachwiny Costy – dodam, że dorastając liczyłem na inne niż pachwina Costy problemy wieku dojrzałego. Nie wiem kurde: podatki, kredyty, byłe żony czy prostata. GW12 prawdopodobnie opuści Gomes. Podobnie Dembele, który opuścił belgijskie zgrupowanie. Wg chilijskich źródeł Sanchez zagra z Paragwajem Urugwajem- pytanie co postanowi Wenger.