a w zasadzie, to ten jedyny dzień który jest interesujący w tej kolejce.

Jak wiecie, szanowny kolega Garret, siedzi wciśnięty w fotel kinowy. Wiecie również o tym, że nie zagląda do swojej komórki. Nie wychodzi do toalety w trackie seansu, jego myśli nie zaprząta dziś nic poza

Jako dobry kolega, postanowiłem, że opiszę mu na szybko co wydarzyło się w tej kolejce.

Po pierwsze, naszych zawodników, szukaliśmy na ławkach rezerwowych( jeżeli mieliśmy tyle szczęścia) lub na trybunach. Tak jak pisałeś rano, Hazard nie zasiadł nawet na ławce. Iheanacho na ławce, Anichebe na ławce,Son na ławce. Chadli wrócił, Nolito zagrał na szpicy, Carroll w pierwszej XI WHU , ba nawet „mój” Lee znalazł się w pierwszej XI Palace. I może to nie jest takie ważne, najważniejsza zmiana w skąłdach, to podstawowy skład dla Mignoleta? Czas pokaże.

Pewnie już widziałeś że kupiłem Eriksena przed GW16, w myśl zasady, tonący brzytwy się chwyta. Rosa też kupiłem

W tym samym czasie, swoją bramkę zdobył Lallana. Miałem go przed kontuzją a teraz, tak ciężko go odkupić do składu. To jego 5 gol w tym sezonie , do tego ma 5 asyst. Przy tej cenie, jest opcją na święta. Ale nie on jest tutaj ważny. Ważny jest Clyne, którego wrzuciłeś do składu a on podawał do Lallany.

Willian i Fabs, ból głowy Conte i zaraz pewnie nasz ból. Bo może trzeba będzie? Bo może to oni a nie Hazard czy Costa zaczną zdobywać seryjnie bramki i asysty? FAbs ma już 2 asysty i bramkę w 3 meczach, Willian bramka i asysta.

Jeżeli w statusie widzisz że Zabaleta jest w TOP5, to już wiesz dlaczego. Pierwsza bramka od 700 dni

wiesz jak jest z FPL. Wszyscy szukają, jak przechytrzyć konkurencje…

Chyba podobnie kombinowałeś Ty, kiedy wystawiłeś Heatona na ławce. To zrzucę na melodie na początku posta. Jak człowiek jest gdzieś bardzo daleko myślami, to czasami, te zwykłe, przyziemne sprawy nie są tak istotne.

po 45 minutach nasz kapitan, oddał 1 strzał na bramkę Hull. Właśnie w takich momentach, zazdrościłem, że ja to mam live a Ty sobie siedzisz wygodnie w kinie i możesz sobie po tych planetach latać i mieć wyjebane. Na krótko ale jednak. Jeden strzał…

45 minut odnotuje

i Arni z czerwoną kartką, tzw. zasłużona.

A po przerwie

Origi z kolejną, 4 z rzędu bramką. Miałem kupić, ale kupiłem Carrolla 🙂 Lallana podawał…

a później podawał Origi a strzelał Lallana

hmm…

Dwie bramki Eriksena, w jednej kolejce. I to akurat w takiej, kiedy zawitał do mojej drużyny…to się nie dzieje. Może kończyć ten GW, nawet jak będę poniżej kreski, to i tak jestem wygranym GW16.

ten gość, dalej robi swoje, wydaje mi się że jakoś cicho o nim na blogu a chyba niesłusznie. Powinniśmy więcej o nim pisać

74 minuta Kane zszedł sobie z boiska. Na GW17, już go nie wystawię na C.

Ibra z bramką, Pogba z asystą, Silva z bramką , Sterling z asystą.

Juz nawet nie chcę liczyć tych CS Chelsea.

Ibra z bramką, Pogba z asystą, Silva z bramką , Sterling z asystą . To chyba tyle.

Sprawdź

FantasyPL.pl X Zapinamypasy.pl

Nasz wywiad w radiu Zapinamypasy.pl …