Ostatnia kolejka przed przerwą na repy a na nią taki skład niszowego bloga.


Wybory oczywiste na ten GW to Lukaku, którego wystawimy na C. Nie ma co się kopać z koniem. Lacazette z dwoma bramkami w ostatni poniedziałek, wrócił na radar a że teraz ma spotkanie z Brighton u siebie to wstawimy Francuza do składu. Kane w formie, Kane in.

W bramce oczywiście DDG, wykorzystajmy problemy Crystal Palce do końca. Tak mi się wydaje, że zawodnicy Palace już marzą o przerwie na repy aby zacząć wszytko od nowa. Liczę na to, że już dziś mają przegrane spotkanie w głowach. do tego nie ma Benteke, wiec DDG w bramce a Mkhitaryan do pomocy.

Mane wrócił, odda pewnie 15 strzałów, cały Liverpool koło 30 a na koniec zdobędą jedną czy dwie bramki. Jedna z nich, będzie należała do Mane. Jego powrót do Premier League to oczywiście kolejna komplikacja na polu walki ale nikt nie mówił , że będzie jakoś szczególnie łatwo w tym sezonie.

Bellerin z szansą na CS, do tego , kilku kolegów liczy tutaj na asystę czy też bramkę i nie można im nic zarzucić w tym toku rozumowania. CS to minimum na GW7.

Dwa niszowe wybory, Chupo i Cresswell, wiadomo dlaczego. Holgate będzie polował na CS , przy swojej niskiej cenie, jest to dobra opcja do obrony na ten GW.

Atsu to takie nasze szaleństwo za 5.1 vs dziurawa obrona LFC.

Load More In FANTASY PREMIER LEAGUE

Sprawdź

Wnioski po GW28

Te o mikrusach. …