Blackfriday już się kończy powoli, naszych nie dali w przecenę.

Fabian vs Benteke i już wiesz jaka będzie narracja. Czas na zmianę, chciałby się powiedzieć, na dobrą zmianę. Fabian zacznie łapać CS a Beneteke pójdzie pod młotek w najbliższym czasie. A wszytko to, zapoczątkowało dwóch blogerów, którzy wrzucili jednego z nich do składu a drugi został pominiętym, niczym Aguero czy Lukaku…

Koscielny – miło mi poinformować , że mam tego zawodnika w swoim prywatnym składzie. Kiedy zobaczyłem jak słabo na wyjazdach grają wisienki, poczułem się jakbym trafił trzy wisienki na automatach. Tylko w oczach zamiast dolara, zaświecił mi się znaczek CS.

Janmaat – bo Allen nie zagra w Stoke 🙂 a tak na poważenie to obrońca grający jako pomocnik, zawsze jest dobrą opcją. To jest również , nasza odpowiedź na powracającego do gry Holebasa.

Clyne – nie straszny nam Anichebe, nie straszny nam Defoe. Jeżeli udało się powstrzymać Austina w poprzedniej kolejce, to teraz z duetem napastników Sun, też się uda.

Siggy na C. Odważnie, może trochę to szalone z naszej strony ale jednak. Na mecz z Crystal Palace, Sigy iego 8 celnych strzałów, z ostatnich 4 GW. To jest najlepszy wynik w Premier League, taki sam zrobił tez Firmino…

Firmino – tym razem, ten gość został wylosowany z pomocników LFC. Ale kulka z jego nazwiskiem, była trochę cięższa od pozostałych. Właśnie przez tych 8 celnych strzałów na bramkę przeciwnika.

Snodgrass – jeżeli ktoś ma się przebić przez obronę WBA, to będzie właśnie Snodgrass. Mam zdublowaną obroną WBA w tej kolejce i wydaje mi się że to jednak Szkot jest bliższy ekstra punktów ,  niż ja CS.

Giroud & Sanchez – mecz u siebie z Bournemouth. To proszę Państwa, nie można inaczej. Trzeba korzystać, jeżeli kalendarz podaje takie pyszne dania.

Hazard & Costa – forma Chelsea vs forma Spurs. Spursi przybici porażką w UCL. To jest dobry czas aby spotkać się z tym zespołem. A jeżeli spotyka się z nim , drużyna która, rozjeżdża wszystkich jak walec na swojej drodze, to nie pytajcie dlaczego mamy ich dwóch. Pytajcie, dlaczego nie dorzucamy Pedro albo Matica?

Fabian
Janmaat
Koscielny
Clyne
Firmino
Siggy
Sanchez
Hazard
Sondgrass
Giroud
Costa

Sprawdź

FantasyPL.pl GW12 2017

Drużyna na GW12. …