Blackfriday już się kończy powoli, naszych nie dali w przecenę.

Fabian vs Benteke i już wiesz jaka będzie narracja. Czas na zmianę, chciałby się powiedzieć, na dobrą zmianę. Fabian zacznie łapać CS a Beneteke pójdzie pod młotek w najbliższym czasie. A wszytko to, zapoczątkowało dwóch blogerów, którzy wrzucili jednego z nich do składu a drugi został pominiętym, niczym Aguero czy Lukaku…

Koscielny – miło mi poinformować , że mam tego zawodnika w swoim prywatnym składzie. Kiedy zobaczyłem jak słabo na wyjazdach grają wisienki, poczułem się jakbym trafił trzy wisienki na automatach. Tylko w oczach zamiast dolara, zaświecił mi się znaczek CS.

Janmaat – bo Allen nie zagra w Stoke 🙂 a tak na poważenie to obrońca grający jako pomocnik, zawsze jest dobrą opcją. To jest również , nasza odpowiedź na powracającego do gry Holebasa.

Clyne – nie straszny nam Anichebe, nie straszny nam Defoe. Jeżeli udało się powstrzymać Austina w poprzedniej kolejce, to teraz z duetem napastników Sun, też się uda.

Siggy na C. Odważnie, może trochę to szalone z naszej strony ale jednak. Na mecz z Crystal Palace, Sigy iego 8 celnych strzałów, z ostatnich 4 GW. To jest najlepszy wynik w Premier League, taki sam zrobił tez Firmino…

Firmino – tym razem, ten gość został wylosowany z pomocników LFC. Ale kulka z jego nazwiskiem, była trochę cięższa od pozostałych. Właśnie przez tych 8 celnych strzałów na bramkę przeciwnika.

Snodgrass – jeżeli ktoś ma się przebić przez obronę WBA, to będzie właśnie Snodgrass. Mam zdublowaną obroną WBA w tej kolejce i wydaje mi się że to jednak Szkot jest bliższy ekstra punktów ,  niż ja CS.

Giroud & Sanchez – mecz u siebie z Bournemouth. To proszę Państwa, nie można inaczej. Trzeba korzystać, jeżeli kalendarz podaje takie pyszne dania.

Hazard & Costa – forma Chelsea vs forma Spurs. Spursi przybici porażką w UCL. To jest dobry czas aby spotkać się z tym zespołem. A jeżeli spotyka się z nim , drużyna która, rozjeżdża wszystkich jak walec na swojej drodze, to nie pytajcie dlaczego mamy ich dwóch. Pytajcie, dlaczego nie dorzucamy Pedro albo Matica?

[team1]

Sprawdź

FantasyPL.pl X Zapinamypasy.pl

Nasz wywiad w radiu Zapinamypasy.pl …