0
0

Jedna jaskółka wiosny nie czynie ale

odnotujmy fakt , że Alexis Sanchez zdobył bramkę.

Ładną, nie ma wątpliwości. Kiedy już opadnie kurz po niedzielnej bitwie na Stamford Bridge, Alexis napotka na swoje drodze takich przeciwników WBA BHA wat eve SWA. Zaczynają się schody, zaczyna się FPL. Już za chwilę, nasze spokojne życie z FPL, może stać się dosyć skomplikowane i nerwowe.

Drugi fakt.

3 mecz bez bramki Evertonu. To nawet nie byłoby takie najgorsze ale jest jeden niepokojący fakt z porażki z Atalantą. Gospodarze oddali 20 strzałów z czego 15 z pola karnego, tylko 5 spoza 11 metrów. Everton oddał 13 strzałów i tylko 4 z pola karnego. Dalej, te 4 strzały rozkładają się na 1 strzał Rooney w 46 minucie i 3 strzały pomiędzy 86 a 90 minutą gry. Wniosek jest następujący. Rozsądniej będzie wystawić DDG w bramce na GW5 niż tak jak planowałem Eliota. Fajne transfery zrobił Koeman ale zapominał o napastnikach, po drugiej stronie Liverpoolu, zapomniano o obrońcach i właśnie w taki sposób, natura uzyskała równowagę.

Kilak godzin do GW5, udanego planowania.