dungeondoors

Kilka dni przed startem ostatniego w tym sezonie turnieju Bloga proszę o lekturę drobnej korekty zasad oraz o sprawdzenie swoich ID w zgłoszonych zespołach. Wszelkie uwagi dot. samego turnieju lub zauważone w tabeli błędy proszę zapodać w komentarzach.

1. Drużyna Bloga (wraz z ławką) wciąż będzie prezentowana w piątki. Raz, nie wszyscy czytelnicy Bloga grają w turnieju, a wierzymy, że nasze typy mogą pomóc z podjęciem decyzji. I dwa, no nie sądzę aby ktokolwiek robił by transfery i hity wyłącznie pod turniej i daną kolejkę. Jednakże, aby zachować element zaskoczenia i niepewności, dopiero w sobotę, z kwadrans po deadlajnie, podamy kapitana i vice kapitana drużyny Bloga. W komentarzu lub edytując tekst. Ponadto, zgodnie z tym co pisaliśmy wcześniej, na czas trwania EoB drużyna Bloga będzie mieć aktywną ławkę.

2. Wprowadzamy dodatkowe utrudnienie. W kolejce GW32 dwugłowa abominacja posiadać będzie grającego kapitana oraz vice kapitana. Czyli dodatkowo punktuje VC. Dlaczego? Aby było jeszcze trudniej.

3. Nie zmieniamy progu ubicia przez bossa. Wciąż jest to 20 punktów.

4. W linku umieszczona jest aktualna tabela turnieju http://www.fantasypl.pl/eob/  Proszę sprawdzić swoje ID w zakładce GW. Gra niemal 200 zespołów a niektóre nazwy drużyn budzą rispecta od niemal samego początku. W ciągu dnia tabela z linku znajdzie się również pod tym tekstem – aktualnie dział IT naprawia serwery Ubisoftu po premierze The Division.

I chyba tyle. Zaczynamy z GW30 – powodzenia.

 

Sprawdź

Oczekiwania przed GW36

Ostatnia taka kolejka. …