FRANCJA

Fracnja Rumunia euro2016 skład

[mks_icon icon=”fa-chevron-up” color=”#81d742″ type=”fa”] – Payet, okazało się że tak jak w West Hamie, tak samo w kadrze Francji. Nie ma gry ofensywnej bez tego zawodnika. Kto nie ma, ten musi kupić, kto ma, ten wystawia na C. Mogę tylko dodać a nie mówiłem, szkoda tylko że nie dałem na C.

payet gol goalfather

[mks_icon icon=”fa-chevron-up” color=”#81d742″ type=”fa”]  – Giroud, bramka , do tego 4 strzały na bramkę przeciwnika, z czego aż 3 po strzale głową. Można uznać że jest to podtrzymanie formy z końcówki sezonu Premier League i sparingów przed EURO2016. Wygląda na to że to jest najlepszy wybór z napastników za 8.5 mln.

[mks_icon icon=”fa-chevron-right” color=”#4f4f4f” type=”fa”]    – Pogba nie jest najlepszym wyborem. Jeżeli przez większość spotkania gra na swojej połowie, to szanse na to że będzie dostarczał punkt w fantasy są bardzo małe.  Tych jego dwóch strzałów proszę mi nie wyciągać, on ma inne zadania , niż zdobywanie bramek. On musi pomagać Kante, obronić własną obronę.

[mks_icon icon=”fa-chevron-right” color=”#4f4f4f” type=”fa”]   —Matiudi , w moim wypadku, jest to o jednego Francuza w składzie za dużo. Wystarczy duet Payet/Giroud. Matiudi wykreował dwie sytuacje, oddał jeden strzał. Tylko, to nie on musi prowadzić grę Francuzów. To Payet jest tym najważniejszym, ofensywnym zawodnikiem.

[mks_icon icon=”fa-chevron-down” color=”#dd3333″ type=”fa”] —Griezman, zaraz może się okazać że Corman to jest nas trzeci zawodnik z Francji którego powinniśmy mieć w składzie. Grizeman, ewidentnie bez siły. Teraz ma kilka dni na odbudowanie się ale widać że Simeone go nie oszczędzał i to może być bardzo ciężki turniej dla Francuza.

[mks_separator style=”dotted” height=”2″]

RUMUNIA

Rumunia skład euro2016

[mks_icon icon=”fa-chevron-right” color=”#4f4f4f” type=”fa”] —Stancu oddawał strzały, dokładnie 3 z czego 2 były celne. Bramka z karnego musiała bardzo ucieszyć ten 1% graczy którzy się na niego zdecydowali.

[mks_icon icon=”fa-chevron-right” color=”#4f4f4f” type=”fa”] —Stanciu podawał, 3 sytuacje stworzone, chyba wszystkie z rzutów rożnych ale zawsze jest to jakaś szansa na asystę.

[mks_icon icon=”fa-search” color=”#2b913a” type=”fa”]  —Sapunaru ,raz czy dwa zakręcił  Evrą, do tego 3 razy wrzucił piłkę w pole karne, bez efektu ale przy słabszym przeciwniku, coś może z tego być. Przy cenie 4.5 mln , można pomyśleć. Tak wyglądała mapka dotknięć piłki przez tego obrońce

Sapunaru

 

[mks_separator style=”dotted” height=”2″]

SZWAJCARIA

Szwajcaria euro2016

[mks_icon icon=”fa-chevron-up” color=”#81d742″ type=”fa”]  —Schar oddał jeden, jedyny strzał na bramkę przeciwnika i piłka wpadła do bramki. To że bramkarz popełnił błąd? Nikogo to nie interesuje, 11 pkt zostało zapisanych na jego koncie. Teraz pozostaje pytanie, czy ten statek już nie odpłynął i jedna bramka to będzie max co zrobi na tych mistrzostwach?

[mks_icon icon=”fa-chevron-right” color=”#4f4f4f” type=”fa”] —Shaqiri, jedna asysta to trochę mało. Dla mnie dwa strzały które oddał to też trochę mało jak na zawodnika za 8 mln.

[mks_icon icon=”fa-chevron-right” color=”#4f4f4f” type=”fa”] —Seferovic 4 strzały , 4 celne strzały, bez bramki. Można sobie wrzucić do notesu.

[mks_icon icon=”fa-search” color=”#2b913a” type=”fa”]–Rodriguez; za jego pracę na skrzydle, tez można sobie wpisać do notesu.

[mks_separator style=”dotted” height=”2″]

ALBANIA

Albania

[mks_icon icon=”fa-search” color=”#2b913a” type=”fa”] —Agolli; 7 wrzutek w pole karne, które na papierze wyglądają tak

AGOLLI

[mks_separator style=”dotted” height=”2″]

TABELA

grupa A tabela

NAJBLIŻSZE MECZE

grupa A najbliższe mecze

Mając na uwadze to  że najbliższy mecz Francuzów jest z Albanią, nie ma co robić nerwowych ruchów.  Griezman odpocznie kilka dni , odbuduje się i zacznie seryjnie zdobywać bramki. W takim spotkaniu, Matiudi albo Pogba mogą dostarczyć nam punktów. Jeżeli będziemy mieli podobne liczby! lub średnią pozycję na boisku , można będzie pomyśleć aby sprzedać któregoś z pomocników Francuzów.

Szwajcarzy zagrali najłatwiejszy spotkanie w grupie, z tyłu swoje zadanie wykonali a w ataku brakowało skuteczności.  Mogliśmy spodziewać się więcej po tej drużynie, szczególnie że grali z przewagą jednego zawodnika przez długi czas. Teraz, przed dwoma trudnymi bądź też cięższymi spotkaniami w grupie, kupowanie kogoś z tej drużyny może okazać się strzałem w stopę.

W zespole Rumunii jak dla mnie jeden gość, Sapunaru. Myślę że spokojnie znajdziemy mu miejsce w obronie.  Za 4.5 mln, dla osób które układają skład po karcie, bardzo mocna pozycja.

Agolli z Albanii, wypadało o kimś napisać z ej ekipy.