Description

W oficjalnym formacie EA.

Skrzyknięta na fejsie Liga Apostołów Czata zebrała się na ubitej ziemi późną środą o 22:00. Draft to specyficzna rozrywka; jeszcze 60 sekund przed startem omawiałem ze sztabem pierwszy wybór. Brakowało zdecydowania pośród generalicji: Kane, Lukaku czy Aguero? Problem rozwiązała maszyna różnicowa przydzielając mojej drużynie Mighty Szop numer dziesiąty – ostatni. Nie pierwszy, nie drugi, nawet nie ósmy.. dziesiąty na dziesięciu uczestników draftu HtH. Poszło szybko… Lukaku, Kane, Aguero, Lacazette, Morata znikali z puli równie szybko jak fajki na kartki za komuny. Zajrzyjcie do Wikipedii pod hasło frustracja; w opisie będzie stało: pierwsze dziewięć tur rywali w drafcie.

W drafcie nie obowiązuje zdrowy rozsądek. Każdy ma plan dopóki nie otrzyma pierwszego ciosu. Założyłem wcześniej, że priorytetem będzie dwójka napastników i petarda w pomocy. Takim sposobem po wylosowaniu dziesiątki pancerny trzon Mighty Szop tworzą Benteke, Mane i Sterling.

DGQRJaOUAAEpNPV

Wartość uzbieranego szrotu wynosi 92.5 mln. Fajnie, że w grze nie obowiązuje budżet bo bym jeszcze się martwił. Od rana natomiast pośród plew szukam ziarenek nadziei. Ostatni w drafcie pierwszy dobiera z puli nowych zawodników – liczę na desperacki transferowy zryw Conte albo Wengera. Kolejność następnych transferów z wolnej puli, po GW1, zależeć będzie od miejsca w lidze. Rzut oka na powyższy skład daje konkretną i popartą twardymi dowodami nadzieję na ponowny pierwszy wybór. W puli zostali kontuzjowani Son, Antonio, Coleman i … Sturridge.

Pierwsze spotkania Mighty Szop rozegra z faworyzowanymi Złotymi Kalesonami Malachiego Constant

20620903_10213374225576812_2344331190968839196_n

Power 3 w ataku i obrona niemal z najbardziej ekskluzywnych półek Almy. GW2 to starcie z Pietrzykiem

pietrzi ponownie defensywa jak mokre marzenie.

Draft HtH rządzić się będzie nieprzewidywalnością i chaosem. Ligę klasyczną ogarniemy drugim draftem w niedzielę. To pierwszy rok nowej formuły EA. Będziemy ją śledzić na blogu i co jakiś wrzucać relacje z bojów. Tabela tymczasem jest niewinną, niezapisaną białą kartą. Prowadzi Mighty Szop. Hell fuckin yeah!

Schowek01

Pierwszy sezon poza TOP10k. Czas na rewanż!

Description

Zapisz się na newsletter, bądź na bieżąco!

Bez spamu!