Drogi kolego,

w związku z tym że jakiś wirus zaatakował mój mózg i kazał sprzedać dobrze grających piłkarzy a w ich miejsce zakupić takich co to nie występują lub grają bardzo źle, proponuję.

przeliczyć ponownie moje pkt, uwzględniając skład jakie miałem na GW32. Wiem że znasz kilka sztuczek w Excelu więc taka prosta tabelka nie będzie dla Ciebie problemem.

Jak już pisałem we wstępie. Mój mózg został zaatakowany, czułem się niczym przyparty do muru, jakby ktoś przystawił mi pistolet do skroni i kazał sprzedać trio Kane/Vardy/Aguero. Jak wiesz, to byli czy tez są, najlepsi zawodnicy w grze. Więc, kiedy sprzedajesz takich zawodników, nie możesz kupić kogoś lepszego czy też ciekawszego. Ten wirus, spowodował że nagle Martial czy Mitrovic wyglądali niczym Margot Robbie lub Olivia Wilde. Taki właśnie zaślepiony byłem.

Tylko człowiek szalony lub pod wpływem środków odurzających(to mogło być coś wsypane w pobliskiej barze szybkiej obsługi na trasie Warka-WWA) spodziewałby się czegoś dobrego od zawodników United pod wodzą LVG lub od Mitrovica który gra w drużynie walczącej o utrzymanie. Nie wiem co po tych narkotykach przypominał Lukaku ale najprawdopodobniej wtedy spałem już przez końską dawkę jaką zostałem naładowany. Nie ma takich rzeczy na świecie które spowodowałyby że ten Belg wydawałby się atrakcyjny, tylko narkotyki i to w dużych ilościach. Na poważnie rozważam udanie się na policję aby zbadali czy ktoś nie przejął mojego konta. Wiem co myślisz, ja jednak swojej żony nie podejrzewam. Nie jest aż tak okrutna.

Ja czuję się okrutnie źle w tym momencie, obawiam się że zostały mi podane tabletki gwałtu. Tak własnie, czuję się wykorzystany i z tym już bym mógł pójść na policję albo i wyżej. Może będziesz mógł wykorzystać swoje znajomości i znajdzie się miejsce w Rozmowach w Toku? Z chęcią opowiem o swoim przypadku przed kamerą, wszystko po to aby inni uważali na siebie, w tym także i Ty, drogi kolego.

Zobacz jak wygląda teraz moja obrona. Szukanie szczęścia w tym że Mignolet zagra na 0 z tyłu, szaleniec. To że Clichy nie wpadnie w rotację, narkotyki. Dawson w składzie? Jakiś wirus o którym będzie głośno w najbliższym czasie, może powinieneś się zaszczepić w najbliższej przychodni? Może mają tam jakiś lek na takie przypadki?

Patrząc na to co się dzieje w świecie FPL, wiedz że nie tylko mnie dotknął ten wirus. W jednej lidze mam nawet zieloną strzałkę po weekendzie. Oznacza to że wirus rozprzestrzenił się na cały świat i bardzo możliwe że niedługo zawita do Twoich drzwi…

W związku z tym że bardzo chciałem rywalizować z Tobą do końca sezonu to z chęcią oddam ten przywilej i w tych dwóch , ponownie przeliczonych wstecznie kolejkach, zgodzę się abyś to Ty wybrał kapitana w moim składzie. Wszytko w imię rywalizacji w duchu Fair-Play.

Z góry dzięki za przyjęcie mojej propozycji, czekam na pliczek z przeliczoną tabelką Wasyl na C.

Twój serdeczny kolega
GRUWWA

  • Październik

    Kiedy wymyśliłem sobie cykl podsumowań miesiąca w moim wykonaniu, nie przemyślałem tego do…
  • Wrzesień

    133k niżej w OR w stosunku do sierpnia, właśnie tak zakończyłem wrzesień. 3,198,227 moja k…
  • Chase punkty. Odsłona trzecia.

    Jak co roku w reprezentacyjnej przerwie. …
Load More In DESER

Sprawdź

Ankieta

Kolega Norbert, ma prośbę o wypełnienie ankiety o FPL. Na szali stoi kwestia spokojnych wa…